REGISTREERU JÄRGMISESSE TRENNI

SLACKFIT

Slackfit treenigud

Mis see treening kujutab endast?

Akros Võimlemisklubis teeme koos loomigulise tasakaalutreeningu, mis rakendab töösse kogu keha süvalihased. Süvalihased on keret ja vööpiirkonda katvad väikesed lihased, mis asuvad suurte lihaste all. Tänu nende toele vaagnale, lülisambale ja õlavööle saame seista püsti ning ringi jalutada. Lisaks nendele väikestele lihastele loetakse üldjuhul süvalihasteks ka suuremaid lihasgruppe, mis siis koos süvalihastega koos toimides aitavad liigutusi ühtseks tervikuks muuta. Süvalihaste treenimine on nii tippsportlasele kui ka tavaharrastajale vigastuste vältimise seisukohast väga olulisel kohal.

Slackline'l treenimise efektiivsus


Koordinatsioon

Peaaegu ükski teine spordiala ei arenda koordinatsiooni ning närvide ja lihaste vastastikmõju paremini kui slackline.

Stabiilsus

Slackline’il balantseerimine aktiveerib sügaval asuvad lihased, mis stabiliseerivad liigeseid. Selle tulemusena suudabki inimene stabiliseerides ja kontrollides oma liigeseid paremini vigastusi ära hoida.

Kiirus

Slacklining nõuab suurepärast reaktsioonikiirust, mistõttu koolitataksegi inimesi oma meeli ja võimeid paremini tunnetama. Mida rohkem lihaseid, närve ja aju treenida, seda kiiremini on inimene võimeline ennast liigutama ja otsuseid langetama.

Kehatunnetus

Slacklining parandab liikudes keha tajumist ja seega suureneb liikumise dünaamiline täpsus aja ja ruumi suhtes.

Lõbu

Slackfit tähistab elustiili, lõbu, entusiasmi, head tervist ja uut moodi liikumist. Regulaarne treenimine on positiivsete muutuste aluseks!

 

 


Osalemine

Üks ja ainus GIBBON FITNESS SLACKRACK - saate treenida nüüd kõikjal.

Nii väljas kui sees- pole vaja enam fikseeritud kinnituspunkte/ankruid. Lihtsalt kombineerige puhas lõbu ja efektiivne treening ükskõik, kus soovite! Sporditeadlaste ja füsaterapeutide poolt välja töötatud venituslint, koos   efektiivsete näidete ja  harjutusteplakatiga, mis toob Teile maksimaalse edu treeningutel.

Keha trimmi tasuta GIBBON slackäpiga! Hankige endale Slackäpp otsides iTunes’ist või Play poest  ’’GIBBON SLACKLINES’’ .

 

Tagasiside treeningus osalejatelt

MIKS KÄIN SLACKLINE TRENNIS?

image44

Anna Gramberg, karjäärinõustaja: ''Tasakaal, osavus ja parem kehatunnetus''


Kersti Kinkar, Voo klienditoe spetsialist: ''Peaaegu iga trenn on olnud veidi erinev (nt fitnessi raskusega, tasakaalu fookusega, painduvust jne). Vist mitte igakord planeeritult :) aga see varieerivus on olnud huvitav. ''

MÄNGULINE

image45

Triin Laisk, Brasiilia jiu-jitsu (BJJ) / lukumaadleja :''Tahan proovida midagi uut ja põnevat ning slackline sobib selleks hästi.''


Aire Aasoja, Playtechi andmebaasi administraator: Väga vahva trenn on! Trenn võiks toimuda vähemalt 2 korda nädalas.SELJAVALUD

image46

Egge-Katri Plakk, Tartumaa müügiesindaja firmas Eesti Pagar: ''Tunnen, et slackline treening aitab kaasa seljavalust vabanemisele''.


:''Treening meeldib ja tunnen, et aitab kaasa korrektse kehaasendi saavutamisele''.

FITNESS

image47

Aire Aasoja:''Treeningud võiks olla kuni 2hr ja sooviks veelgi rohkem fitness harjutusi, parema koormuse saamiseks. 

SÜVA- EHK TASAKAALULIHASED

image48

Andres Ehrenpreis, programmeerija firmas EENet: ''Aitab mul 100% momendis olla ja lahti lasta igapäeva probleemidest ning toimub korralik süvalihaste ja tasakaalu arendamine''


Tarvo Hiiemaa, geodeet ehk maamõõtja firmas TerraPro:''Tasakaal ja keha tunnetus on elu alus. ''